DermaVIP
instagram

PRINCESS

PRINCESS VOLUME - hialuronowy wypełniacz zmarszczek przeznaczony do głębszych zabiegów. Zawiera wysoko usieciowany krzyżowo żel z kwasu hialuronowego. Charakteryzuje go wysoka elastyczność i zdolność do zwiększania objętości skóry, co umożliwia skuteczne modelowanie twarzy dając widoczny, ale przede wszystkim naturalny, długotrwały efekt.

 

Zastosowana przy produkcji innowacyjna metoda S.m.a.r.t. opiera się na sieciowaniu czystego i naturalnego kwasu hialuronowego (HA) pochodzenia niezwierzęcego. S.m.a.r.t. jest opatentowaną metodą, dzięki której kwas hialuronowy jest wielokrotnie oczyszczany, a zarazem mocno wiązany. Daje to wspaniałe, naturalne efekty bez skutków ubocznych.

 

PRINCES VOLUME wygładza zmarszczki oraz fałdy na twarzy i natychmiast przywraca objętość skóry. Wstrzykuje się go do głębokich warstw skóry w celu korekcji:

  • głębokich zmarszczek (fałd nosowo - wargowych)
  • odtwarzania i zwiększania objętości (policzki)
  • konturu twarzy (policzki, broda)
  • rozmiaru objętości ust (powiększenie ust)

Produkty PRINCESS wypełniają zmarszczki, modelują twarz, ujędrniają, a co za tym idzie - nadają skórze młodszy i atrakcyjniejszy wygląd. To połączenie wysokiej jakości składników i zaawansowanej technologii gwarantuje długotrwałość efektów i bezpieczeństwo. Uzupełnia naturalną utratę kwasu hialuronowego w procesie starzenia się oraz zapewnia długotrwałe nawilżenie. Z tego powodu niesamowicie poprawia koloryt i elastyczność skóry twarzy i ciała.

Rodzina preparatów PRINCESS spełnia najwyższe standardy jakości - dzięki podwójnej sterylizacji produktów i wykorzystaniu oczyszczonego kwasu hialuronowego.

DermaVIP
TUV
undicom.pl
projektowanie stron www katowice
created by
Pokaż stronę w wersji dla komputerów