DermaVIP
instagram

Modelowanie sylwetki

Szczupła i smukła sylwetka to marzenie każdej kobiety. Dziś nie musi to być tylko marzenie. Na pomoc wychodzi DermaVIP opracowując specjalistyczny program wyszczuplający, nie zapominając również o elastycznej skórze bez cellulitu.

"Małe czyny, które robisz są lepsze niż duże, które planujesz" [cyt. Gregorge Całego Marshall].

 

 

Plan zabiegowy składa się z karboksyterapii, masażu presoterapii, masażu Vibra, fali akustycznej, elektrostymulacji, technologii HIFU oraz lipolizy iniekcyjnej.

 

Zalecana ilość zabiegów to 12 do 15 w technikach łączonych z wykorzystaniem naprzemiennie powyższych technik zabiegowych. Zabiegi odbywają się raz w tygodniu.

 

Cennik:

  • Pakiet I - 1.500 zł (bez zabiegu kriolipolizy)
  • Pakiet II - 2.200 zł (z 1 zabiegiem kriolipolizy) - dowiedz się więcej o zabiegu kriolipolizy>>>
  • Pakiet I lub Pakiet II z dopłatą + 300 zł (dopłata za zabieg lipolizy iniekcyjnej na 1 obszar z użyciem wybranego preparatu Lipo Lax+ lub Lipo Lax VL lub Mesoestetic MesohyalTM Artichoke lub Mesoestetic MesohyalTM Carnitine)

 

Szukasz recepty na idealne ciało? Zadzwoń i umów wizytę w DermaVIP tel. 502 769 454

 


 

Techniki zabiegowe stosowane w DermaVIP:

 

KARBOKSYTERAPIA

Skuteczna metoda w leczeniu cellulitu i wiotkości skóry. Miejscowe iniekcje dwutlenku węgla mają działanie lipolityczne zmniejszające objętość lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Część komórek tłuszczowych po aplikacji CO2 zmienia się w kwas węglowy, który następnie rozpuszcza komórki tłuszczowe.

 

 

PRESOTERAPIA

To zabieg wykorzystujący efekt drenażu limfatycznego oraz rozgrzewania tkanki tłuszczowej. Stymuluje układ limfatyczny, oczyszcza organizm z toksyn. Ucisk naczyniowy i limfatyczny pobudza organizm do zasilenia w tlen i substancje odżywcze. Przyśpiesza eliminacje tkanki tłuszczowej.

 

ELEKTROSTYMULACJA

Za pomocą tej metody wyszczupla się i ujędrnia wybrane partie ciała. Zabieg poprawia krążenie limfy, usprawnia metabolizm komórkowy. Urządzenie do elektrostymulacji wykorzystuje prąd o prostokątnym przebiegu impulsu wywołując cykliczny skurcz mięśni a co za tym idzie spalania kalorii.

 

MASAŻ WIBRACYJNY

Wibrotrening przy użyciu urządzenia Vibra przenika do tkanki tłuszczowej oraz mięśni. Poprawia krążenie krwi, zmniejsza zmęczenie, pobudza metabolizm, wzmacnia mięśnie, spala tkankę tłuszczową. Pomaga również w likwidacji rozstępów.

 

FALA AKUSTYCZNA

Głowice przekazuje energię fali akustycznej w głąb skóry. Stymuluje rozpad komórek tłuszczowych, produkcję kolagenu i drenaż limfatyczny. Zabieg falą akustyczną generuje gromadzenie energii cieplnej w komórkach tłuszczowych, które są skutecznie niszczone przez ciało. Kwasy tłuszczowe i komórki tłuszczowe są uwalniane przez układ limfatyczny z organizmu. Wykorzystując mechanizm drgań doprowadzamy do przerwania błony komórek tłuszczowych. Zabieg poprawia krążenie, rozluźnia tkankę tłuszczową, pobudza drenaż limfatyczny.

 

HIFU

Zabieg wykorzystuje ultradźwięki. Skupiona wiązka fal dźwiękowych o bardzo dużym zasięgu przez ruch i tarcie komórek generuje ciepło przez co dochodzi do niewielkich poparzeń wewnątrz tkanek. Zabieg łączy dwa zjawiska mechaniczne i termiczne. Podgrzewanie tkanki tłuszczowej wskutek koncentracji energii ultradźwiękowej na różnych głębokościach 8mm, 13 mm wpływa skutecznie na obkurczenie się tkanki tłuszczowej. Dodatkowo stymulacja kolagenu zwiększa jędrność i elastyczność.

 

LIPOLIZA INIEKCYJNA

To małoinwazyjna technika modelowania sylwetki przy pomocy inkiekcji substancji powodujących usunięcie komórek tłuszczowych. To zabieg ukierunkowany na trwałe usuwanie tkanki tłuszczowej. Jego zadaniem jest rozpuszczenie tkanki tłuszczowej. Zabieg polega na wstrzyknięciu w miejsca depozytów tłuszczowych preparatów zawierających fosfatylocholine oraz deoksycholatu, który powoduje rozpad trójglicerydów i przyśpiesza metabolizm tłuszczów.

 

Preparaty stosowane do zabiegu lipolizy iniekcyjnej:

  1. Lipo Lax+ dowiedz się więcej
  2. Lipo Lax VL dowiedz się więcej
  3. Mesoestetic MesohyalTM Artichoke dowiedz się więcej
  4. L-karnityna Mesoestetic MesohyalTM Carnitine dowiedz się więcej
DermaVIP
TUV
undicom.pl
projektowanie stron www katowice
created by
Pokaż stronę w wersji dla komputerów