DermaVIP
instagram

Depilacja

Okres poprzedzający nadejście wiosny to idealny czas na to, aby zadbać o nienaganny wygląd naszego ciała. Choć najczęstszym przedmiotem ciężkiej pracy u schyłku zimy jest sylwetka, warto zadbać również o to, by nasza skóra – odsłaniana chętnie już za kilka miesięcy – była również idealnie gładka.

Najlepszym i najbardziej innowacyjnym sposobem, aby to osiągnąć jest depilacja laserowa. Katowice to jedno z miejsc, w którym możemy skorzystać z profesjonalnego zabiegu usuwania zbędnego owłosienia. Dlaczego warto zainteresować się zabiegiem, jakim jest depilacja z wykorzystanie systemy nordlys? Atutem tej metody usuwania owłosienia jest przede wszystkim długotrwały efekt. System wykorzystywane podczas depilacji trwale uszkadzają mieszki włosowe, bez uszkadzania skóry. Proces ten powoduje, że włoski nie tylko odrastają wolniej, ale za każdym razem stają się delikatniejsze i słabsze. Po wykonaniu odpowiedniej ilości serii zabiegów, dobranej indywidualnie przez pracownika gabinetu medycyny estetycznej, irytujące owłosienie w dowolnej partii ciała może zniknąć niemal całkowicie.

Gabinet DermaVIP ulokowany w mieście Katowice dysponuje najnowocześniejszą aparaturą, która umożliwia szybkie pozbywanie się włosków z dowolnych okolic. W gabinecie wykorzystywane są najnowocześniejsze na współczesnym rynku medycyny estetycznej system leczenia światłem. Urządzenia doskonale radzą sobie z usuwaniem włosków niezależnie od ich grubości i pigmentacji, dzięki czemu z zabiegu depilacji skorzystać mogą zarówno osoby o gęstym i uporczywym owłosieniu, jak i Ci, którzy posiadają delikatne i jasne włosy.

Jeśli efekt idealnie gładkiej i niepodrażnionej tradycyjną depilacją skóry zainteresował cię, skorzystaj z usług gabinetu DermaVIP w mieście Katowice. Profesjonalna i doświadczona kadra specjalistów oraz najnowocześniejsza aparatura to gwarancja twojego zadowolenia z wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej. Nie czekaj do nadejścia wakacji – zadbaj o nienaganny wygląd twojego ciała już dzisiaj.

 


Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami!
Rejestracja DermaVIP - tel. 502 769 454 oraz (32) 733 13 18

DermaVIP
TUV
undicom.pl
projektowanie stron www katowice
created by
Pokaż stronę w wersji dla komputerów